Konkursy

Poligonowa

Zespół Szkół w Kurniku

Filharmonia w Wałbrzychu III miejsce

Idea projektu ma swoje podstawy w tradycji europejskiej urbanistyki, polegającej na historycznej kontynuacji zabudowy i logicznego, wyważonego wiązania przeszłosci ze wspołczesnymi środkami architektonicznej ekspresji. Projekt Centrum Kultury im. Wałbrzyskich Górnikow jest nie tylko nowoczesnym budynkiem, siedzibą Filharmonii Sudeckiej, mającym swoje źrodło w wałbrzyskiej tradycji, lecz również próbą odbudowania tkanki urbanistyczno-architektonicznej istniejącej w przeszłości i mającej pełne uzasadnienie w dzisiejszej rzeczywistości. Nasza propozycja zawiera nie tylko wszystkie elementy obowiazującego planu zagospodarowania przestrzennego i zaleceń konserwatorskich, lecz stara się poszerzyć je o nowe elementy architektoniczno-urbanistyczne. Proponujemy odtworzenie placu istniejącego w przeszłości, na miejscu obecnego naziemnego parkingu, połączonego z drugim wejściem do Centrum Kultury, jak równieżodrestaurowanie nie tylko istniejacej elewacjii, lecz wiekszości stniejącej częsci dawnego Górniczego Domu Kultury, który jest przykładem przedwojennego modernizmu.

Zespół Szkół w Kurniku

Hala Sportowa w Przywidzu II miejsce

Komenda Powiatowa PSP w Mikołowie II miejsce

Park Technologiczny w OpoluInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 62 76 76 738

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Nasze biuro bierze udzial w konkursach architektonicznych organizowanych na terenie całej Polski, zajmując przy tym nagradzane miejsca.

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem architektonicznym w pełnym zakresie i traktujemy je jako kompleksowe działanie w procesie inwestycyjnym.

Tworzona przez nas architektura projektowana jest z pełną świadomością w trosce o realizację marzeń i wymagań naszych klientów.

Projektujemy zarówno budynki użyteczności publicznej, obiekty handlowe, sportowe, jak i budynki mieszkalne wielorodzinne, czy jednorodzinne.