BIURO

Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym w pełnym zakresie i traktujemy je jako kompleksowe działanie w procesie inwestycyjnym.

Projektujemy zarówno budynki użyteczności publicznej jak i budynki mieszkalne wielorodzinne, czy jednorodzinne. Nasza działalność spotyka sie z dużym uznaniem w szczególności u naszych klienków, ale również i u osób, które na co dzień stykają sie z architekturą. Zyskujemy uznanie po przez liczne nagrody i wyróżnienia na poziomie ogólnopolskim. Biuro bierze udzial w konkursach architektonicznych na terenie całej Polski, zajmując przy tym nagradzane miejsca.

Biuro specjalizuje się w wykonywaniu ekspertyz i opinii technicznych. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem technicznym, prowadzeniem procesu budowy, prowadzeniem dokumentów budowy, projektowaniem wnętrz, projektowaniem małej architektury, wykonywaniem  usług graficznych oraz komercjalizacją obiektów.

Tworzona przez nas architektura projektowana jest z pełną świadomością w trosce o realizację marzeń i wymagań naszych klientów. Projektowane przez nas obiekty są otwarte na nowe rozwiązania techniczne i technologiczne, które w sposób świadomy stosowane są w naszych projektach. Konsekwencją takich zastosowań są ogromne osiągnięcia w zakresie ochrony środowiska, komfortu użytkowania obiektów oraz wydajności budynków stosowane według przyjętych standardów BREEAM.